Geplaatst op

Dit jaar zijn we bij Vivare gestart met een digitale nieuwsbrief! Nadat er vorig jaar een groot onderzoek onder bewoners werd uitgevoerd (de bewonersscan). Hieruit bleek dat er behoefte was een aan digitale nieuwsbrief. Deze versturen wij 4x per jaar.

Vorige week dinsdag hebben wij alweer onze derde nieuwsbrief verzonden. Onze nieuwsbrief en de inhoud hiervan is gericht aan onze huurders. Bent u geen huurder maar zou u toch graag onze nieuwsbrief willen ontvangen? Dan kunt u zich hier aanmelden.

Ook kunt u de vorige edities van onze nieuwsbrief online teruglezen, deze vindt u hier.

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Maak kennis met Buurtvrienden van Duiven West

Joop, Rob, Nedim en Henk zijn de Buurtvrienden van Duiven West. Meerdere keren per week lopen ze samen door de Geer I en Geer II. Voor een praatje, een helpende hand, een luisterend oor en voor ideeën om hun buurt nog prettiger te maken.
Lees meer

Vivare hoekwoningenaanpak

In Nederland is er een groot woningtekort, ook in onze regio. Er is vooral veel vraag naar kleinere woningen en levensloopbestendige woningen voor senioren.
Lees meer