Geplaatst op

Vivare voert jaarlijks een onderzoek uit onder bewoners: de Bewonersscan. Benieuwd naar de resultaten van de bewonersscan van vorig jaar? Lees de resultaten in de nieuwsbrief van maart hier.

Ook dit jaar voeren wij dit onderzoek weer uit. Heeft u uw e-mailadres aan ons doorgegeven? Dan ontvangt u een uitnodiging om deel te nemen aan dit onderzoek.

In dit onderzoek vragen we naar uw tevredenheid en de belangrijkste verbeterpunten van uw woning, de algemene dienstverlening van Vivare, de buurt en de leefbaarheid in de buurt. Het onderzoek wordt uitgevoerd door USP Marketing Consultancy uit Rotterdam in de maanden juli en augustus. U kunt dus een email met uitnodiging voor het onderzoek ontvangen van USP.

De uitkomsten van het onderzoek delen we in grote lijnen in het najaar via de Nieuwsbrief en de Vivare Website. Dit gebeurt geheel anoniem. Het opstarten van de nieuwsbrief en het delen van de resultaten van het onderzoek doen we naar aanleiding van de uitkomsten van de bewonersscan van vorig jaar.

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Werken bij Vivare – van trainees naar Vivarianen

Vivare werkt samen met Spinners om jong talent een kans te geven. Via een traineeship maken zij kennis met het werk bij een woningcorporatie. De Spinners-collega’s werken zowel bij het KEC als bij klantmaatwerk. Die combinatie maakt hen flexibel en breed inzetbaar. Verschillende Spinners zijn inmiddels vaste collega’s bij Vivare. Neem Rickie en Pien. Rickie heeft logopedie gestudeerd en werkte als voedingsassistent. Pien heeft de opleiding Manager horecaondernemer gedaan. Ondanks dat je hierbij niet gelijk denkt aan werken bij een woningcorporatie, hebben ze toch de stap gemaakt. Via Spinners kwamen ze bij Vivare. En met succes! Want begin 2025 tekenden ze allebei hun Vivare contract. Hoe hebben zij dit ervaren? En… is werken bij een woningcorporatie echt zo “stoffig” als sommige mensen denken? We vroegen het hen.
Lees meer

Huurverhoging per 1 juli 2025

Na lange tijd van onzekerheid is er nu duidelijkheid. Woonminister Mona Keijzer heeft haar plan om de huren te bevriezen ingetrokken. Daarom verhogen we de huur, zoals we elk jaar op 1 juli doen. In april hebben huurders een brief met daarin het nieuwe huurbedrag ontvangen.
Lees meer